90% нових електростанцій у Європі у 2016 працюють на відновлювальній енергії Previous item Койка за 100 евро: как... Next item В Дубаи построят люксовый...

90% нових електростанцій у Європі у 2016 працюють на відновлювальній енергії

Електростанції на відновлювальних джерелах енергії склали 90% від усіх новозбудованих потужностей у Європі у 2016 році.

Але лідери галузі занепокоєні відсутністю політичної підтримки після 2020 року, коли закінчаться інвестиції ЄС у відновлювальну енергетику. З 24,5 ГВт нових потужностей, отриманих впродовж минулого року у ЄС, 86% склала енергія отримана за рахунок вітру, сонця, води та біомаси. Для порівняння, у 2014 році – 79%, повідомляє The Guardian.

На вітрові електростанції вперше припало більше половини потужностей, що перевищило вугільні ТЕС і дозволило вітру посісти друге місце після газу. У 2016 році найбільшим «вітровим» проектом була електростанція Gemini біля берегів Нідерландів. Виконавчий директор європейської компанії WindEurope Джайлз Діксон зазначає, що наразі цифри за кількостю зведених вітрових електростанцій й інвестицій у галузі виглядають дуже добре. Проте лише сім з 28 країн ЄС мають довгостроковий план розвитку галузі після 2020 року.

Наразі спостерігається менша політична активность й амбіції щодо відновлювальних джерел енергії, ніж п’ять або три роки тому.

Потужності, отримані внаслідок роботи вітрових електростанцій у ЄС складають 153 ГВт, що є невеликою часткою у регіоні з загальною потужністю 918 ГВт. Індустрія сподівається розвинутися внаслідок примусового закриття застарілих вугільних електростанцій.

Источник: hmarochos.kiev.ua

Источник

Еще недвижимость

новострои for продажа
96 м²3
175 м²43
новострои for продажа
235 м²5
Подписаться на обновления
О НАС
Наша Днепропетровская компания АН КАСКАД, предоставляет широкий спектр риэлтерских услуг по работе с недвижимостью: аренда квартиркупить квартиру на первичном и вторичном рынках, а так же поможет купить земельный участок недорого по конкурентным ценам.
Присоединяйтесь