У центрі Одеси з’явилася лавка-прищіпка з підзарядкою для гаджетів Previous item В США построили небоскреб... Next item Когда в столице отключат...

У центрі Одеси з’явилася лавка-прищіпка з підзарядкою для гаджетів

Одесити і туристи «нагодують» свої гаджети енергією сонця.

На вулиці Дерибасівській з’явилася перша лава з вбудованою сонячною батареєю, сидячи на якій городяни і туристи зможуть зарядити свої гаджети. «Займайте місце на першій у світі лавці-прищіпці на сонячних батареях і не забудьте зарядити телефон!», — закликають автори проекту, співробітники розташованого поблизу кафе.

Нова лавочка дивує не тільки технологіями, але і формою, адже виглядає вона, як велика білизняна прищіпка. Сама сонячна батарея розташована на площині сидіння, тому бажаючим відпочити варто бути уважними, щоб не пошкодити обладнання і не перекрити доступ сонячної енергії. Крім того, для зарядки телефону потрібно мати власний шнур.

Одеські громадські діячі вже збирають гроші на встановлення ще однієї подібної лавки. Щоб облаштувати таке місце відпочинку, активістам необхідно 12 000 грн. За ці гроші планують придбати сонячну батарею, акумулятор і USB-виходи, а також зібрати саму лавку. Місце для її встановлення виберуть за погодженням з міськими чиновниками.

Источник: www.segodnya.ua

Источник

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Еще недвижимость

новострои for продажа
95 м²3
новострои for продажа
147 м²42
Подписаться на обновления
О НАС
Наша Днепропетровская компания АН КАСКАД, предоставляет широкий спектр риэлтерских услуг по работе с недвижимостью: аренда квартиркупить квартиру на первичном и вторичном рынках, а так же поможет купить земельный участок недорого по конкурентным ценам.
Присоединяйтесь