В Україні може з’явитися завод Tesla — Омелян веде переговори Previous item Чтобы никому не мешать... Next item Тарифы на воду и тепло в...

В Україні може з’явитися завод Tesla — Омелян веде переговори

Мінінфраструктури розпочало переговори з лідером у галузі випуску електромобілів американською компанією «Tesla Incorporated» щодо відкриття виробництва в Україні.

Про це міністр інфраструктури України Володимир Омелян розказав під час інтерв’ю для www.ELMOB.co. 

«Ми стараємося запропонувати і для Tesla якісь переваги із розміщення в Україні ланки свого виробництва. Ми не говоримо про гігафабрику, безумовно. Наскільки це буде реалістично, покаже час. Тим не менш, ті переговори, які ми вже робимо у Міністерстві інфраструктури, є успішними», — розповів очільник транспортного відомства.

За його словами, виробництво електрокарів — це виробництво нового покоління. Країна, яка матиме заводи Tesla чи пов’язані з ним технології, автоматично потрапляє до топ-10 країн, які займаються електрокарами.

Источник: www.ukrinform.ua

Источник

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Еще недвижимость

новострои for продажа
95 м²3
новострои for продажа
147 м²42
Подписаться на обновления
О НАС
Наша Днепропетровская компания АН КАСКАД, предоставляет широкий спектр риэлтерских услуг по работе с недвижимостью: аренда квартиркупить квартиру на первичном и вторичном рынках, а так же поможет купить земельный участок недорого по конкурентным ценам.
Присоединяйтесь