Японія виділить майже 4 млн доларів на відбудову Донбасу Previous item "Теплыми кредитам" уже... Next item Внутри Бескидского...

Японія виділить майже 4 млн доларів на відбудову Донбасу

Уряд Японії надасть 3,9 мільйона доларів США для підтримки людей, які постраждали в результаті російської агресії на сході України, та для відновлення Донбасу.

Про це на прес-конференції розповів Надзвичайний і Повноважний посол Японії в Україні Шігекі Сумі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Хочу зробити заяву щодо 4 млн доларів, які уряд Японії планує надати, починаючи з квітня цього року. Допомогу планується надати протягом року для відновлення Донбаського регіону», — сказав дипломат.

Він нагадав, що від самого початку російської агресії Японія підтримує Україну і надає економічну та гуманітарну допомогу для врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях. За його словами, ці кошти в сумі близько 4 мільйонів доларів є продовженням такої підтримки.

У свою чергу віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко наголосив, що допомога, яка йде в Україну для відновлення Донбасу, чітко визначена планом, підготовленим спільно з урядом Японії, а також міжнародними організаціями.

Источник: www.ukrinform.ua

Источник

Еще недвижимость

новострои for продажа
96 м²3
175 м²43
новострои for продажа
235 м²5
Подписаться на обновления
О НАС
Наша Днепропетровская компания АН КАСКАД, предоставляет широкий спектр риэлтерских услуг по работе с недвижимостью: аренда квартиркупить квартиру на первичном и вторичном рынках, а так же поможет купить земельный участок недорого по конкурентным ценам.
Присоединяйтесь