«Київміськбуд» провів весняну толоку Previous item ТРЦ Retroville в Киеве... Next item В Киеве построят новый...

«Київміськбуд» провів весняну толоку

Працівники Холдингової компанії облаштували територію довкола приміщення, навели лад на подвір’ї підшефного дитбудинку «Малятко» прибрали та пофарбували встановлені у мікрорайоні дитячі майданчики.

Щороку напередодні весняних свят будівельники влаштовують толоку. Минулоріч прибирали три суботи поспіль – чистили територію біля водойм, облаштовували двори новобудов на Позняках та у Печерському районі. Так і нині, офісні костюми змінено на теплі куртки, високі підбори – на зручні кросівки. Директори департаментів, провідні фахівці, спеціалісти, кандидати наук і заслужені будівельники – всі як один фарбували, підмітали і чистили.

За словами Керуючого справами ПАТ «ХК «Київміськбуд» Юрія Зубка, будівля головного офісу і територія біля неї повинні стати візитною карточкою для всіх киян і гостей міста.

«З приходом весни аж руки просяться щось робити  на землі – садити, прибирати. Це стан душі, це більше ніж якийсь обов’язок. Компанія у нас гарна, люди дружелюбні. Більше того, «Київміськбуд» зводить будинки під гаслом: «Ми будуємо майбутнє»». А воно, це майбутнє, повинно бути охайним і красивим», — зазначив він і додав, що щорічне весняне прибирання міст, це не тільки допомога комунальним підприємствам, а й збільшення відповідальності кожного українців за навколишнє середовище. 

Источник: kmb.ua

Источник

Еще недвижимость

новострои for продажа
96 м²3
175 м²43
новострои for продажа
235 м²5
Подписаться на обновления
О НАС
Наша Днепропетровская компания АН КАСКАД, предоставляет широкий спектр риэлтерских услуг по работе с недвижимостью: аренда квартиркупить квартиру на первичном и вторичном рынках, а так же поможет купить земельный участок недорого по конкурентным ценам.
Присоединяйтесь