Скандинавія потрапила в топ-3 найбільш інвестиційно популярних європейських країн щодо нерухомості Previous item У Київраді ухвалили нові... Next item Вартість житла на...

Скандинавія потрапила в топ-3 найбільш інвестиційно популярних європейських країн щодо нерухомості

У 2017 році Скандинавські країни потрапили в трійку лідерів найбільш популярних європейських країн для інвестицій у нерухомість.

Про це повідомляє УНН з посиланням на міжнародне агентство нерухомості Gordon Rock.

Так, згідно з даними агентства, найбільш популярною європейською країною для інвестицій в нерухомість є Німеччина, на другому і третьому місцях перебувають Велика Британія і Скандинавські країни.

Так, 22% опитаних інвесторів мають намір вкласти кошти в нерухомість Німеччини, в той же час інвестиції в нерухомість Великої Британії та Скандинавських країн мають намір вкласти 20% і 10% інвесторів відповідно.

Нагадаємо, Скандинавські країни визнані найщасливішими в світі. Світовий рейтинг за рівнем щастя, підготовлений на замовлення ООН, очолила Норвегія, випередивши в цьому році Данію.

Источник: www.unn.com.ua

Источник

Еще недвижимость

новострои for продажа
96 м²3
175 м²43
новострои for продажа
235 м²5
Подписаться на обновления
О НАС
Наша Днепропетровская компания АН КАСКАД, предоставляет широкий спектр риэлтерских услуг по работе с недвижимостью: аренда квартиркупить квартиру на первичном и вторичном рынках, а так же поможет купить земельный участок недорого по конкурентным ценам.
Присоединяйтесь