У Київраді ухвалили нові вимоги до вигляду міських вивісок Previous item Украинцы за три месяца... Next item Скандинавія потрапила в...

У Київраді ухвалили нові вимоги до вигляду міських вивісок

Київрада ухвалила новий «Порядок розміщення вивісок у місті Києві».

Для розміщення вивісок в столиці відтепер не потрібні дозволи – правила набули повідомчого характеру. Бізнесмени зможуть встановлювати вивіски, просто поставивши міські служби до відома.

При цьому тепер у документі є чіткі вимоги щодо зовнішнього вигляду цих вивісок, які відображені у спеціальному посібнику. Наприклад, вивіска не може встановлюватись з закриттям огорож балконів, архітектурного та скульптурного декору фасадів. Відтепер заборонені світлові табло та монітори, рухомі рядки, вивіски із динамічною (пульсуючою) підсвіткою в межах історичного ареалу міста – останнім часом велика кількість таких вивісок стала з’являтись, наприклад, у місцях обміну валют. Вивіски, які не виконуватимуть цих вимог, підлягатимуть демонтажу.

Новоприйняте рішення передбачає скасування дозвільного принципу: кожен підприємець зможе встановити вивіску, просто повідомивши про це уповноважені органи. Протягом 10 робочих днів приймається рішення про відповідність або невідповідність вивіски вимогам Порядку. Якщо вивіска відповідає вимогам, вона підлягає внесенню до електронного Реєстру. Якщо ж правила порушено, заявнику направляється повідомлення із зазначенням чіткого переліку невідповідностей та рекомендацій, і строків по їх усуненню. У разі, якщо і після цього вивіска не буде приведена до встановлених норм, вона підлягає демонтажу.

Проте, деякі вимоги є нечіткими, і піддаються різному трактуванню інспектора, який має приймати рішення про демонтаж. Але разом із тим, нові правила сприятимуть поліпшенню зовнішнього вигляду столиці, насамперед, збереженню історичного центру міста.

Источник: hmarochos.kiev.ua

Источник

Еще недвижимость

новострои for продажа
96 м²3
175 м²43
новострои for продажа
235 м²5
Подписаться на обновления
О НАС
Наша Днепропетровская компания АН КАСКАД, предоставляет широкий спектр риэлтерских услуг по работе с недвижимостью: аренда квартиркупить квартиру на первичном и вторичном рынках, а так же поможет купить земельный участок недорого по конкурентным ценам.
Присоединяйтесь