І.Кушнір: під час купівлі житла українці стали обережнішими та більш перебірливими Previous item Из-за "Евровидения-2017"... Next item Строительные предприятия...

І.Кушнір: під час купівлі житла українці стали обережнішими та більш перебірливими

Випробування на міцність, які проходив ринок нерухомості, зробили інвестора більш обережним і перебірливим.

Про це в авторській колонці в видання «Новий час» написав глава правління — президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір.

«За останні кілька років ринок нерухомості України проходив випробування на міцність кілька разів. Він став більш нестабільним, інвестор в свою чергу — більш обережним і вибірковим. Першим фактором, що впливає на ситуацію, став курс долара. Через обвал гривні практично в 3 рази зросла ціна квадратного метра. Будь-яке коливання долара змушує нас переглядати ціноутворення», — пояснив І.Кушнір.

Глава холдингу зазначив, що «Київміськбуд» є чи не єдиною будівельною компанією, яка безпосередньо не прив’язана до долара.

«Але 60% ціни квадратного метра становить вартість будівельних матеріалів і комплектуючих, в яких присутня валютна складова. Інфляція і загальні процеси в економіці дають збільшення вартості ще на 10%», — розповів про формування цін І.Кушнір.

Він нагадав, що житло є однією з ключових цінностей для кожного.

«Купувати сьогодні приходять абсолютно різні люди: і молоді сім’ї, і люди похилого віку. Якщо формувати середньостатистичний портрет, це: вік 40+, економічно-активна, з вищою освітою», — розповів І.Кушнір.

Він зазначив, той факт що «Київміськбуду» житло часто купують з покоління в покоління, тобто діти тих, хто вже живе в квартирах компанії, а це один з показників надійності.

Источник: www.unn.com.ua

Источник

Еще недвижимость

новострои for продажа
96 м²3
175 м²43
новострои for продажа
235 м²5
Подписаться на обновления
О НАС
Наша Днепропетровская компания АН КАСКАД, предоставляет широкий спектр риэлтерских услуг по работе с недвижимостью: аренда квартиркупить квартиру на первичном и вторичном рынках, а так же поможет купить земельный участок недорого по конкурентным ценам.
Присоединяйтесь